logo Zwierzaki#028 Goryl
Info: GeoKret Zwierzaki#028 Goryl (Traditional) by Rayan24
Reference Number:GK14DCF
Total distance: 10789 km
Places visited: 299
Forum links:
Country track: PL(93) -> RO(15) -> PL(74) -> DE(1) -> PL(125)
Rating:
votes: 0, average rating: 0. You can't rate this geokret.
Share on: Share on Google+ Share on Pinterest
Comment: Comment
Zwierzaki z ZOO uciekły
Bo się bardzo wściekły
Teraz chcą wrócić do domu
Zabierz jednego, tylko nie mów nikomu

Altitude profile
Altitude profile ?
Links: Actions
* View photo gallery (1)
* Statistics
Map: Map
Legend : [Red flag] = start [Yellow flag] = trip points [Green flag] = recently seen Download the track as: gpx | gpx.gz | csv.gz
Showing items 308 - 259 (of 308) :: < [7 6 5 4 3 2 1] >
Dropped to
1 km
pl OP9CBW Gęsie tarasy (Multi) 2022-04-12 10:13 / borek99 api icon
Odwiedziny w ZG z nieco innej okazji, ale na jakiegoś keszyka zawsze znajdzie się czas. Po uprzedniej konsultacji z autorem udałem się od razu w okolicę, gdzie powinien być kesz - wolałem sobie odpuścić samotne kręcenie się i wpatrywanie w infrastrukturę dla dzieciaków, wyglądałbym lekko podejrzanie ;). Z keszem więc bez problemu co nie dziwi, bo autor zdaje się dość regularnie go sprawdza :P. Dorzuciłem krecika.
Dipped in
0 km
pl GC9B3Y2 2022-04-12 09:56 / borek99 api icon
Odwiedziny w ZG z nieco innej okazji, ale na jakiegoś keszyka zawsze znajdzie się czas. Bez problemu wszystko na miejscu.
Dipped in
18 km
pl GC9NY6W 2022-04-12 09:49 / borek99 api icon
Odwiedziny w ZG z nieco innej okazji, ale na jakiegoś keszyka zawsze znajdzie się czas. Bez problemu wszystko na miejscu.
Dipped in
2 km
pl OP8Z34 PROJEKT ODERSTELLUNG/634 (Other) 2022-04-06 16:43 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. No i przed promem czas zahaczyć o jakiegoś Oderstellungi - na resztę przyjdzie jeszcze kiedyś czas. Po co jechać jak człowiek asfaltem jak można skrótem piaszczystą droga polną zaliczyć ostry zjazd z duszą na ramieniu? Ja to lubię sobie utrudnić życie :P. Jak już przeżyłem tę lekko hardcorową trader to na miejscu mocno się zakręciłem z podpowiedzią, przez co nawet sobie zwiedziłem bunkier (furtka jest zamknięta tylko na drucik, a w bunkrze widać ślady regularnych odwiedzin miejscowych, więc chyba nikt się nie przyczepi ;)) - w środku zachował się oryginalny napis z 1935 z jego pierwotnym numerem. Jak już obrałem odpowiedni obszar poszukiwań to sprawnie wytypowałem miejsce ukrycia, ale keszyk ukrył się tam tak dobrze, że znalazłem go dopiero za drugim macaniem i po obejrzeniu całej okolicy - no ale jak gdzieś miał być magnetyk to tam i faktycznie był. W środku sporo wody, którą wylałem (logbook mimo tego daje radę) - pojemnik wydaje się szczelny, miejsce ukrycia też powinno temu zapobiegać, więc jak się tam dostała?
Dipped in
2 km
pl OP9DA3 [XV.OC] Zaborskie Bagna (Multi) 2022-04-06 16:02 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Czytając komentarze poprzednich znalazców w połączeniu z bagiennym terenem wrzuciłem tego kesza na listę "może kiedyś, ale niekoniecznie". No ale jak już byłem przy prowadzącej do Proczek drodze to zamiast turlać się do promu niezbyt przyjemną dla rowerzystów główną trasą zrobiłem sobie lekki objazd i chociaż zobaczę o co tyle "krzyku" ;). Takie wredoty to ja lubię! Z pierwszym etapem, do którego z dojściem z rowerem nie było problemu, się zakręciłem zdecydowanie za mocno, ale w końcu doszedłem co i jak. No to na kordy - po drodze na mapie niby bagna, a tu spokojnie suchą stopą można prowadzić rower (przynajmniej dzisiaj, może o innej porze roku jest gorzej). Dopiero jakieś 90 metrów od kordów finału rower trzeba było zostawić i dalej przez gęstwinę przedzierać się pieszo. No ale o tej porze roku to w sumie nic wybitnie trudnego - stworzeń latająco-gryzących jeszcze brak, roślinność nie odbiła, więc w sumie nawet trochę łatwiej niż w leśnym zagajniku. Na miejscu bynajmniej nie deja vu i po dłuższej chwili keszyk był w moich rękach. Trochę wilgoci w środku, ale bez dramatu, jest jeszcze trochę certów. No i wychodzi na to, że to będzie kolejna lubuska Skrzynka Tygodnia, bo 11/11 to pewniak do tego :)
Dipped in
0 km
pl OP8QEX Pałac w Zaborze (Traditional) 2022-04-06 15:09 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Miałem robić dzisiaj Oderstellungi, ale za Wielobłotami jakoś mi się odwidziało i zmieniłem plany na dalszy przejazd - na bunkry jeszcze przyjdzie czas. Na pałac zetknąłem tylko z daleka, a do parku wbiłem od strony drogi na Proczki, a nie od głównego wejścia. Ile tu tego czosnku! Aż nazrywałem trochę dla mamy :P. Fajna ta alejka, dziobak i ledwo trzymający się kupy "pomost", na który oczywiście musiałem wleźć. Z keszem chwilę mi zeszło, bo inaczej zinterpretowałem "pierwsze drzewo" po lewej. Dobrze, że wcześniej znalazłem podobnie ukrytą Rokitę (tam ten sposób ukrycia lekko mnie zaskoczył) to wiedziałem gdzie tam może ten keszyk się skrywać i faktycznie, jest na miejscu.
Dipped in
1 km
pl GC77CMC 2022-04-06 14:58 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Zakręciłem się tu dłuższą chwilę, bo natura trochę utrudniła poszukiwania, ale w końcu jest. A po wpisie hyc do parku przy pałacu ;)
Dipped in
3 km
pl GC7NFDE 2022-04-06 14:34 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Miałem robić dzisiaj Oderstellungi, ale za Wielobłotami jakoś mi się odwidziało i zmieniłem plany na dalszy przejazd - na bunkry jeszcze przyjdzie czas. Tu chwila zastanowienia, w którym to bluszczu zanim doczytałem gatunek drzewa w opisie - wtedy już poszło sprawnie ;). BTW. Jak już kiedyś pisałem w auli - fajnie byłoby zobaczyć te Twoje starsze keszyki wiesz gdzie, gdzie też coś nowego od Ciebie w zeszłym roku poszło ;)
Dipped in
0 km
pl GC8PJ92 2022-04-06 14:00 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. 677 (tu przy suchej nawierzchni bym wlazł, dzisiaj nie chciałem ryzykować problemów przez błoto u wejścia - pewnie kiedyś wrócę w bardziej sprzyjających okolicznościach) i 676 (jak nawet Ciachol miał problem żeby się stamtąd wygrzebać to ja podziękuję i nawet przy bardziej suchej pogodzie się nie skuszę ;)) po opadach deszczu z ostatnich dni przekraczały moje możliwości, za to tutaj coś bardziej dostępnego. Zwiedziłem sobie całość, a kesza w sumie wypatrzyłem intuicyjnie za sprawą "domaskowania" wsadzonego w podejrzane miejsce.
Dipped in
2 km
pl OP89C2 PROJEKT ODERSTELLUNG / 675 (Traditional) 2022-04-06 13:58 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. 677 (tu przy suchej nawierzchni bym wlazł, dzisiaj nie chciałem ryzykować problemów przez błoto u wejścia - pewnie kiedyś wrócę w bardziej sprzyjających okolicznościach) i 676 (jak nawet Ciachol miał problem żeby się stamtąd wygrzebać to ja podziękuję i nawet przy bardziej suchej pogodzie się nie skuszę ;)) po opadach deszczu z ostatnich dni przekraczały moje możliwości, za to tutaj coś bardziej dostępnego. Logo wypatrzone sprawnie (mam mocno mieszane uczucia co do bazgrania po takich obiektach), za keszykiem chwilę szukałem, ale jest gdzie trzeba. W wysadzonej części nawet jakieś napisy się zachowały.
Dipped in
1 km
pl GC8PVVT 2022-04-06 13:23 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Tu wszystko na miejscu - ta też po jesieni ładnie się zagrzebała w otoczeniu, ale jest gdzie trzeba.
Dipped in
1 km
pl GC8PVWN 2022-04-06 13:13 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Tu wszystko na miejscu - po jesieni ładnie się zagrzebała w otoczeniu, ale jest gdzie trzeba.
Dipped in
3 km
pl GC8PVXH 2022-04-06 12:55 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Tu nad rzeką nawet wędkarze się wylegiwali - po paru kilometrach z naturą jacyś ludzie. Chociaż jedno nadproże z sukcesem ;). Wymagało trochę gimnastyki, żeby nie zjechać ani nie zgubić keszyka, ale jakoś poszło tylko spodnie upaprane od błota.
Dipped in
3 km
pl GC8PW2B 2022-04-06 12:15 / borek99 api icon
Korzystając z okienka pogodowego wpadło rowerowe leniwe 60 km wzdłuż Odry. Dłuższa chwila kręcenia się, bo trochę za bardzo kombinowałem, ale w końcu udało się dopasować wszystkie elementy i jest. Przy okazji obok znalazłem też (o dziwo sprawną i całkiem nową) miarkę budowlaną :P
Dipped in
1 km
pl OP88XE PROJEKT ODERSTELLUNG / 719 (Traditional) 2022-03-31 18:26 / borek99 api icon
Most oficjalnie otwarty to można się przejechać rowerem bez wypraszania zgody u robotników. Do zalanego 720 nawet nie podchodziłem tylko na koniec zajechałem tutaj, gdzie do wody wchodzić nie trzeba, a już kiedyś byłem o innej porze roku i przy ostrym natarciu komarów dość szybko zrezygnowałem z dalszych poszukiwań. Dzisiaj stworów latająco-gryzących jeszcze brak, więc można było spokojnie szukać. A spokój bardzo się przydał, bo przeszukałem każde możliwe wejście chyba po 3 razy aż w końcu będąc na skraju irytacji i zastanawiając się już nad wykonaniem telefonu do przyjaciela wymacałem keszyka przy tym wejściu, który wydawało się najbardziej odpowiadające opisowi. Ależ się ładnie skrył skubany, ostro zaszedł mi za skórę, ale dzięki temu satysfakcja z samodzielnego znalezienia i rozprawienia się z nim duża :)
Dipped in
0 km
pl OP345D K.11 PORC: 729 (Traditional) 2022-03-31 17:39 / borek99 api icon
Most oficjalnie otwarty to można się przejechać rowerem bez wypraszania zgody u robotników. Chociaż jeden w miarę sprawny keszyk dzisiaj - chwilę musiałem się pogimnastykować z wyjęciem, ale poszło. W sumie to rowerem da się spokojnie podjechać pod sam bunkier acz oczywiście ja trochę przekombinowalem na ostatnim odcinku i nie zauważyłem ostatniego fragmentu odbijającego prosto pod bunkier, więc wbiłem w trzcinę po chwili odnajdując "zgubioną" trasę :P.
Dipped in
0 km
pl OP88XM PROJEKT ODERSTELLUNG / 727 (Traditional) 2022-03-31 17:17 / borek99 api icon
Most oficjalnie otwarty to można się przejechać rowerem bez wypraszania zgody u robotników. Gdzieś na początku swojej przygody zaliczyłem tu DNF'a, od tego czasu trochę drzew tu dookoła padło, ale to właściwe wciąż jest na miejscu. Zeszło dłuższą chwilę, ale w końcu się udało. Patent fajny, ale obecnie kesz jest zamocowany dość blisko obciążnika i nie da się go wciągnąć wyżej (obciążnik ściąga go z powrotem w dół), więc w sumie trochę łatwiej tę konstrukcję wypatrzyć.
Dipped in
6 km
pl OP88XP PROJEKT ODERSTELLUNG / 730 (Traditional) 2022-03-31 17:04 / borek99 api icon
Most oficjalnie otwarty to można się przejechać rowerem bez wypraszania zgody u robotników. Już tu kiedyś byłem cieplejszą porą i po bezowocnych poszukiwaniach na chybił-trafił sobie odpuściłem. Za to dzisiaj za punkt honoru postawiłem sobie, że choćby nie wiem co dokopię się do tej rury, bo więcej podejść mi się już nie będzie chciało robić. No i tak sobie przez kilkadziesiąt minut kopałem w liściach z jednej strony... W końcu po przekopaniu paru ładnych metrów kwadratowych stwierdziłem, że czas spróbować po drugiej stronie, no i po paru kolejnych minutach, gdy poziom frustracji był już bliski maksimum wreszcie rura się ujawniła. To chyba jeden z bardziej absurdalnych keszy jakie szukałem, ale satysfakcja z wydłubania tego skubańca też proporcjonalnie duża ;)
Dipped in
93 km
pl OP935B Tablicowiec (Moving) 2022-03-30 19:10 / borek99 api icon
Przed treningiem ostatnie spojrzenie w telefon, a tu na mapie zaświeciła się niespodzianka. No to ekspresowa akcja i zaliczona mocno okrężna droga na stadion po keszyka. Zabieram ze sobą i w tym tygodniu przemieszczę na kolejną tablicę :)
Dipped in
0 km
pl OP9H4S Gapiszon (Traditional) 2022-03-26 17:46 / borek99 api icon
Niestety z eventu musiałem się zebrać sporo przed jego końcem, bo trzeba jakoś wrócić do domu, a na ostatnie połączenie lepiej się nie spóźnić :P. Po drodze starczyło jeszcze czasu na najbliższe skrzyneczki w okolicy portu, których nie podjąłem wcześniej z większą grupą. Piękna metamorfoza stadionu - z wieczornym oświetleniem robi jeszcze większe wrażenie. Gapiszona to chyba nawet kiedyś za dzieciaka gdzieś czytałem, bo postać z okładki kojarzę. Keszyk w sumie podjęty też "na gapiszona", bo na miejscu trafiłem już na lubuską ekipę i zanim otworzyłem opis mieli już kesza w ręce. Podobne maskowanie (acz umieszczone w inny sposób) spotkałem już w Nowym Tomyślu - fajne. No i to by było na tyle jeśli idzie o ścinawskie keszowanie - pociąg czekać na będzie, a pozostałe skrzyneczki mogą sobie poczekać na inną okazję...
Dipped in
0 km
pl OP9GWM The Kishones (Traditional) 2022-03-26 17:43 / borek99 api icon
Niestety z eventu musiałem się zebrać sporo przed jego końcem, bo trzeba jakoś wrócić do domu, a na ostatnie połączenie lepiej się nie spóźnić :P. Po drodze starczyło jeszcze czasu na najbliższe skrzyneczki w okolicy portu, których nie podjąłem wcześniej z większą grupą. Pomnika już niet, ale w obecnych okolicznościach może to i dobrze... Z keszem sprawnie, w sumie miejsce ukrycia oczywiste, ale chwilę trzeba było za nim pogrzebać. Maskowanie jak to u autora klasycznie sympatyczne.
Dipped in
0 km
pl GC7GMAP 2022-03-26 17:39 / borek99 api icon
Niestety z eventu musiałem się zebrać sporo przed jego końcem, bo trzeba jakoś wrócić do domu, a na ostatnie połączenie lepiej się nie spóźnić :P. Po drodze starczyło jeszcze czasu na najbliższe skrzyneczki w okolicy portu, których nie podjąłem wcześniej z większą grupą. Znaleziona reaktywacja krogulca. Samego pomnika już niet, ale w obecnych okolicznościach może to i dobrze...
Dipped in
21 km
pl OP9H2E K♥iszon (Traditional) 2022-03-26 17:35 / borek99 api icon
Niestety z eventu musiałem się zebrać sporo przed jego końcem, bo trzeba jakoś wrócić do domu, a na ostatnie połączenie lepiej się nie spóźnić :P. Po drodze starczyło jeszcze czasu na najbliższe skrzyneczki w okolicy portu, których nie podjąłem wcześniej z większą grupą. Tu bez problemu - miejsce oczywiste chociaż bardzo nie lubię zwijania logbooków do tych pojemniczków, zawsze mam problem z prawidłowym ich zwinięciem
Dipped in
108 km
pl OP85PG LOGBOOK SKANSEN (Moving) 2022-03-26 17:25 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Jak się nie czyta opisu na bieżąco to się człowiek zastanawia o co chodzi z zawartością - dopiero w domu otworzyłem opis i teraz już wiem :P. Fajny koncept, ale tak od ręki to i tak nie miałbym czego dorzucić.
Dipped in
108 km
pl OP8MEX Podróż Za Jeden Uśmiech (Moving) 2022-03-26 17:24 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Podróżować zawsze warto, a keszowanie pozwoliło mi poznać miejsca i historie, na które bez tego nigdy bym nie trafił.
Dipped in
21 km
pl OP858Y Hobby pewnego keszera...... (Moving) 2022-03-26 17:21 / borek99 api icon
w skrzynce Hobby pewnego keszera...... (autom. log oc.pl)
Dipped in
179 km
pl OP8PEZ Cień Certyfikatu Pocieszenia EFTEF - OP85PP - Wesker (Moving) 2022-03-26 17:19 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Z autorem znanym dotąd tylko z nicka to nawet dzisiaj miałem okazję pół dnia keszować, dzięki wielkie! Ja tam pogoni za FTF-ami nigdy nie rozumiałem chociaż parę gdzieś przypadkiem złapałem (ba, nawet dzisiaj coś wpadło). Pojemnik bardzo fajny, nie wiem dlaczego, ale za dzieciaka miałem słabość do tego typu zamknięć - z jakiegoś bliżej niesprecyzowanego powodu bardzo mi się podobały.
Dipped in
309 km
pl OP8NJD Wokalista (Moving) 2022-03-26 17:14 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Ulubionych utworów nie mam, słucham właściwie wszystkiego (no, poza disco polo, które szczerze nienawidzę, ale to ciężko nazwać muzyką ;)). Jak mam podać jakiś utwór to niech będzie ten, który stał się inspiracją dla mojego owna: [Link]
Dipped in
454 km
pl OP49E8 Graffiti kesz (Moving) 2022-03-26 17:13 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Graffiti tutaj nie było, więc wrzucam zalegające w telefonie zdjęcie malunków młodzieży z dawnych koszar w Żarach - chyba też się nada? ;)
Dipped in
1 km
pl OP9G72 Dziadek do orzechów (Moving) 2022-03-26 17:11 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Nigdy z podobnych nie korzystałem, całkiem zgrabny keszyk
Dipped in
1 km
pl OP9HAR (M-452) Światełkio w tunelu (Moving) 2022-03-26 17:09 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Podejmowałem już kiedyś mobilniaka w starej lampce, teraz czas na zdecydowanie nowszą latarkę. Ze światełkiem w tunelu to na dwoje babka wróżyła, np. w takim tunelu kolejowym to bym światełek pociągu zobaczyć raczej nie chciał :P
Dipped in
1 km
pl OP5D3C Mikołajkowy cache (Moving) 2022-03-26 17:08 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. W marszu na orientację nie miałem jeszcze okazji startować, ale ze trzy razy brałem udział w biegu na orientację - za każdym razem zawalając wynik już na pierwszym punkcie :P
Dipped in
232 km
pl OP55CD Visitor (Moving) 2022-03-26 17:05 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Ładna skrzyneczka. Filmu jeszcze nie oglądałem, trzeba będzie kiedyś nadrobić.
Dipped in
282 km
pl OP9GCN Mobilny Monopol (Moving) 2022-03-26 17:03 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Monopol (ale w wersji "podrobkowej", bo tej z "y" na końcu nazwy nigdy nie miałem) był chyba moją ulubioną grą planszową z czasów dzieciństwa, a i dzisiaj jeszcze czasem zdarza się zagrać.
Dipped in
116 km
pl OP8R5N Mars atakuje (Moving) 2022-03-26 17:00 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. No i znowu kosmiczny keszyk, aż strach patrzeć w niebo! Bardzo fajny okaz prosto z Marsa
Dipped in
0 km
pl OP85SE Przesyłka kurierska (Moving) 2022-03-26 16:53 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Przesyłka zaliczona spotkaniowe, więc nie do końca tak jak to sobie zaplanował założyciel, ale na usprawiedliwienie dodam, że sam miałem dłuższy epizod z dostarczaniem różnej maści przesyłek (choć raczej mniejszych niż te kurierskie) ;)
Dipped in
29 km
pl OP9D9X [XV.OC] Eksploracja Kosmosu (Moving) 2022-03-26 16:52 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Rakieta bardzo ładna - pozostałej zawartości nie ruszałem, żeby zostawić coś innym i ograniczyłem się tylko do wpisu w logbooku.
Dipped in
29 km
pl OP943K [KSOiM] 65510/1 odjazd. Rozewie (Moving) 2022-03-26 16:50 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Kesza widziałem już na evencie w Bojadłach, ale przez lubuskie ten pociąg nie przyjeżdżał, więc się nie wpisałem. Teraz już nie było z tym problemu, bo Rozewie przez Dolny Śląsk wędrowało, więc i wpis można prawidłowo dokonać
Dipped in
211 km
pl OP8U5B Przyjaciele Mariana (Own) 2022-03-26 16:47 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Marian to nie do końca moje klimaty, ale skrzyneczka bardzo ładna
Dipped in
211 km
pl OP81K9 KESZERSKIE WDZIANKO (Own) 2022-03-26 16:46 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie. Śliczny ubiór, ale na mnie to chyba jednak za mały. Dylematy pod tytułem "co ubrać" to tradycja keszowania w takim okresie jak obecny - dzisiaj zresztą też miałem podobny: wychodząc z domu na pociąg po 5 rano trzeba ubrać się nieco inaczej niż podczas keszowania w słońcu w środku dnia, a jak to wszystko zapakować w plecak? Dobrze, że chociaż ekipa samochodowa mnie przygarnęła to nie musiałem tego targać cały dzień na plecach!
Dipped in
0 km
pl OP519A Paczka niespodzianka (Own) 2022-03-26 16:45 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów. Paczka niespodzianka niespodziewanie trafiła w moje ręce, więc wpis dokonany
Dipped in
116 km
pl OP8Y51 Wielka wędrówka karibu (Moving) 2022-03-26 16:43 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie przy stole pełnym keszerskich rarytasów
Dipped in
107 km
pl OP70B2 Muzyczna skrzynka PRL (Moving) 2022-03-26 16:42 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie. Z właścicielką miałem okazję dzisiaj keszować cały dzień za co wielki dzięki! Walkmana nigdy nie miałem, ale kasety magnetofonowe to jeszcze bardzo dobrze pamiętam (chyba jako ostatnie pokolenie, które je jeszcze często używało ;)) - nawet się nagrywało ulubione utwory z radia, gdy człowiek nie miał internetów, a na zakupy płyt go nie było stać!
Dipped in
21 km
pl OP82MX mój portfel... (Moving) 2022-03-26 16:34 / borek99 api icon
Eventowo w ścinawskim porcie. Piękny okaz, który zdecydowanie sporo już przeszedł ;)
Dipped in
0 km
pl OP9GWR Miękiszon (Traditional) 2022-03-26 16:22 / borek99 api icon
Przedeventowo z wesołą wrocławsko-ogólnopolską ekipą samochodową, która mnie przygarnęła spod stacji. Ostatni keszyk złapany wspólnie. Co ciekawe na skrzyneczce praktycznie przy miejscu eventu FTF padł... 40 minut przed nami, a żeby było zabawniej to kilka godzin wcześniej byliśmy kilkaset metrów od tego miejsca na tych samych łęgach i obraliśmy inną trasę. No cóż, Miękiszon to ewidentnie przeciwieństwo Siwosza, ale też może być!
Dipped in
0 km
pl GC892NW 2022-03-26 16:14 / borek99 api icon
Przedeventowo z wesołą wrocławsko-ogólnopolską ekipą samochodową, która mnie przygarnęła spod stacji. Grupowe zdjęcie wrzuci później część grupy, która je wykonywała ;). Cały ten parking wygląda mocno kuriozalnie - kształt, miejscówka, niepotrzebne parkometry, "potężne" obłożenie i jeszcze ten czołg jako wisienka na tym kiczowatym pomniku przepalania publicznych środków. Bogaty to musi być naród, który wydaje kasę na tak potrzebne inwestycje!
Dipped in
7 km
pl OP9445 Czołg w Ścinawie (Traditional) 2022-03-26 16:12 / borek99 api icon
Przedeventowo z wesołą wrocławsko-ogólnopolską ekipą samochodową, która mnie przygarnęła spod stacji. Nawet nie dali spokojnie obejrzeć czołgu od innej strony i już mieli kesza w łapkach. Cały ten parking wygląda mocno kuriozalnie - kształt, miejscówka, niepotrzebne parkometry, "potężne" obłożenie i jeszcze ten czołg jako wisienka na tym kiczowatym pomniku przepalania publicznych środków. Bogaty to musi być naród, który wydaje kasę na tak potrzebne inwestycje!
Dipped in
2 km
pl OP9DTX CBŚ: Koźlak z Buszkowic (Traditional) 2022-03-26 15:55 / borek99 api icon
Przedeventowo z wesołą wrocławsko-ogólnopolską ekipą samochodową, która mnie przygarnęła spod stacji. Koźlak okazały, fajnie że stoi w, zdaje się, niezłym stanie, a i nawet swoich drogowskazów się doczekał. Kesza podjęła najbardziej wygimnastykowana osoba w całej wycieczce, a później zaordynowano wspólną fotkę na schodach - na szczęście wytrzymały!
Dipped in
1 km
pl OP9H7E CBŚ: Przychowa kesz chowa (Traditional) 2022-03-26 15:46 / borek99 api icon
Przedeventowo z wesołą wrocławsko-ogólnopolską ekipą samochodową, która mnie przygarnęła spod stacji. Tu część wybrała jedną stronę muru, a część drugą i po chwili keszyk wypatrzony podczas gdy inni szperali jeszcze po drugiej stronie.
Dipped in
5 km
pl OP9GZW CBŚ: Bielasek i legenda o znikniętym zamku (Traditional) 2022-03-26 15:36 / borek99 api icon
Przedeventowo z wesołą wrocławsko-ogólnopolską ekipą samochodową, która mnie przygarnęła spod stacji. Na pobliskim zakręcie zdaje się niedawno ktoś przypłacił brawurę życiem, bo ślady po zderzeniu z drzewem były porozrzucane na wielu metrach, a świeże znicze świadczyły o jednoznacznym finale zdarzenia... Ale wracając do kesza: zamek-widmo, ciekawe - z reguły o takich obiektach jednak coś tam wiadomo, a tu ostała się tylko legenda. Bielasek w sumie niewielki, ale brzózki zawsze spoko, podobnie jak keszyk
Showing items 308 - 259 (of 308) :: < [7 6 5 4 3 2 1] >
Made in Poland | by filips | xhtml + css | geokrety.org | contact | g+ | Report abuse | Terms of use | version:v1.11.0