Open source item tracking for all geocaching platforms

GK type icon 29 drezynowy WOŚP #1 (Tradicionals) by PLASER
Reference number
GK15C3E
Distncia total
5167 km
Llocs visitats
75
Born
fa 1 any
Pas pista
(11) → (4) → (1) → (1) → (50) → (5) → (9) → (1)
Mission

Bilet na drezynę kursującą w ramach 29 finału WOŚP staje się geokretem! Niech podróżuje i przypomina o super imprezie!

Found it? Log it!
Map

Caption: [Red flag] = iniciar [Yellow flag] = viatge dels punts [Green flag] = vist recentment


422 km
fa 20 hores / A walon

12 czerwca 2023 13:27 Stryb

Ups, dwa wpisy w logbooku, a w logu ciągle pusto. Pewnie to obecni przy zakładaniu kesza, może zabłąkani z GC, ewentualnie skończył się komuś internet.

T4TC

357 km
fa 2 setmanes / A walon

13 listopada 2023 08:05 To kamień graniczny; inskrypcja „CVC/N/1755” oznacza granicę dóbr ówczesnych właścicieli wsi Neudeck (dziś Podzamek). Po drugiej stronie kamienia jest inskrypcja „TAC/175", która oznacza „Tobias Abbas Camenzensis” (Tobiasz opat kamieniecki) – monogram opata Tobiasza Stusche. W okolicy wzniesienia Grodzisko zachowało się kilka takich kamieni związanycb z granicami dóbr opactwa w Kamieniu Ząbkowickim. A propos Grodziska, jego niemiecka nazwa Burggräben Berg oznacza: fosy-góra, czyli góra z fosami; zatem śladem po grodzisku może być dziś 'wzniesienie z rowem dookoła'. Na pewno te 'rowy' to nie pozostałość po wojnach śląskich - szalona hipoteza ;). @palinq, wielkie dzięki za fotkę; może masz kordy kamienia lub możesz dopisać wskazówkę, jak go odszukać?

438 km
fa 2 setmanes / A walon

10 czerwca 2023 16:55 Cmentarz nr 9 – Łysa Góra

Mokro w keszu, ale logbook daje radę. Jakoś smętnie tu. T4TC

14 km
fa 3 setmanes / A walon

Synchro z OC z 14 stycznia 2023 11:55 Trochę było kręcenia się za pływającym GPS-sem i nieco zdezaktualizowanym spoilerem. Nawet pomyślałem o stosowanym kiedyś w łowiectwie ludowym kapkanie zawieszanym na drzewie, ale to zbyt trudny temat na dziś. Klipsiak z trzema urwanymi skrzydełkami wewnątrz podełka, czwarte gdzieś odleciało. Logbook wilgotny, ale przyjął wpis. TFTC

423 km
fa 3 setmanes / A walon

GRATULACJE R-Sol.  A jeśli chodzi o dzika - on w zamku penetruje lochy ;).

99 km
fa 1 mes / A walon

9 czerwca 2023 08:49 Wygląda na to, że za wcześnie na mofety w Tyliczu, zajrzałem zatem do źródła nr 11. Tuż przy drodze, za rowem, pod płotem - co za miejsce skrajnie "nauboczowe". Czy ktokolwiek, oprócz keszerów, zagląda tutaj - śmiem wątpić. Wpis do logbooka na wcisk. T4TC

2 km
fa 1 mes / A walon

29 września 2023 14:51 Czarny szlak na Łopiennik

Niezłe zamieszanie - szlak turystyczny przeniósł się na nowowydepnaną ścieżkę, a keszu, jak na dziś, został pozostawiony sam sobie. Logbook już mu się skończył i jak nikt nie przyniesie nowego, przyjdzie czas na emeryturę :).

T4TC

2 km
fa 5 mesos / A walon

13 czerwca 2023 13:12 Bar na Zamościu

To już dziś druga kwaśnica w Lesku - i ta jest lepsza, z porządniejszą wkładką, w talerzu "zgranym" z potrawą, zaserwowana w atmosferze nastroju muzyki zespołu Dżem.

GK HODUJ KRÓLIKI ANGORSKIE GK130EF nieobecny w keszu - może ruszył na nielegal, w trasę za Dżemem. Pozostałe trzy ruszają w drogę na północ w poszukiwaniu pory Suchej.

T4TC

2 km
fa 5 mesos / A walon

13 czerwca 2023 09:29

Keszerski dojazd do przejazdu kolejowego i zaparkowanie na środku drogi, przed barierką (a co, to ślepa droga), spacer obok torów, bo torami jest zakaz, choć zardzewiałe od nieużywania. GK zniknął - może nie wylogowany albo przestraszył się jakiegoś bieszczadzkiego misia i zwiał ;-)?

T4TC

6 km
fa 5 mesos / A walon

13 czerwca 2023 08:46 Zwierzyniec - Liszna

Dojście do kesza lasem bezproblemowe; wiatr już zdążył wysuszyć zarośla sięgające tu momentami do pasa. A łąką to nie chodzi się z zasady!!! Odnalezienie kesza wymagało obu spoilerów - tu wiele obiektów upodabnia się do spoilera i dopiero czwarte "zgrało się" w co najmniej 75% z każdym spoilerem. GK Siersciuchowy kret #334 GKFFE6 zniknął; GK Lola rusza na podbój świata po 10 miesiącach odpoczynku.

Poznałem chyba właściciela; najpierw jechał sobie na rolnym-dostawczym transporterze paszy zielonej, a potem, stanowczym krokiem (ale bez wideł, jak drzewiej to bywało), zmierzał w moim kierunku kiedy już przekroczyłem granicę terenu prywatnego. Wystarczylo: 'idę po kesza', a on zaprosił do keszowania, i to dwa razy - niezmiernie sympatyczny człowiek.

T4TC